Hvac

پاراکس متنوع ترین راه حل های مهندسی و کاربر پسند را در اختیار متخصصان HVAC، نصب کنندگان، فروشندگان، مالکان و کاربران نهایی قرار می دهد. حوزه خدمات ما شامل مشاوره، طراحی، نصب و اجرای سیستم ها و ارائه انواع تجهیزات اعم از کمپرسورها، مبدل های حرارتی صفحه ای، شیرآلات و سایر اجزا در این صنعت می باشد. پاراکس علاوه بر تامین تجهیزات کارآمد و با کیفیت بالا متناسب با طرح ها و پروژه های شما، مزایای منحصر به فردی که حاصل دو دهه تجربه و دانش  تیم های مختلف مهندسی است، در اختیار شما قرار می دهد.

راه حل ها

تهویه مطبوع

تهویه مطبوع​

وقتی صحبت از تهویه مطبوع به میان می آید، افزایش بازدهی و بهره گیری از تجهیزات نوین، ضروری است. راه حل های مهندسی پاراکس در این حوزه با هدف سرعت بخشیدن در امر توسعه و بهینه کردن سیستم ها ارائه می شوند.

سرمایش HVAC

HVAC سرمایش

طراحی یک سیستم خنک کننده با توجه به عوامل زیادی که در موفقیت آمیز بودن این امر نقش دارد می تواند یک کار پیچیده باشد. پاراکس طیف گسترده ای از تجهیزات با کیفیت بالا را برای کاربردهای مختلف در این حوزه فراهم می کند و دانش و تجربه کسب شده از پروژه های تکمیل شده متعدد را در اختیار شما قرار می دهد.

سرمایش ناحیه ای

سرمایش ناحیه ای

مبدل های حرارتی یکی از اجزای اصلی در سیستم های سرمایش ناحیه ای است. پاراکس در تهیه و ارائه بهترین مبدل های حرارتی، مناسب برای این صنعت تخصص دارد. جدا از تامین محصولات کارآمد و با کیفیت بالا، بر اساس دو دهه تجربه، شما را از مزایای منحصر به فرد دانش خود در این حوزه نیز برخوردار می نماییم.

گرمایش ناحیه ای

گرمایش ناحیه ای

مبدل های حرارتی یکی از اجزای اصلی در سیستم های گرمایش ناحیه ای است. پاراکس در تهیه و ارائه بهترین مبدل های حرارتی، مناسب برای این صنعت تخصص دارد. جدا از تامین محصولات کارآمد و با کیفیت بالا، بر اساس دو دهه تجربه، شما را از مزایای منحصر به فرد دانش خود در این حوزه نیز برخوردار می نماییم.

گرمایش HVAC

HVAC گرمایش

پاراکس تجهیزاتی با کیفیت بالا به منظور صرفه جویی در انرژی و افزایش بازدهی، برای طرح های گرمایش آپارتمانی، ویلایی، تجاری، تاسیسات صنعتی یا مجتمع های مسکونی فراهم می کند. هدف ما بهینه سازی شرایط و ایجاد آسایش در محیط های مختلف برای شما است.

مراکز داده

مراکز داده

پاراکس با ارائه راه حل های متنوع به طیف گسترده ای از مراکز داده کمک می کند تا به شرایط عملکرد بهینه و صرفه جویی در مصرف انرژی دست پیدا کنند. پیشنهادات ما شامل راه حل هایی به منظور خنک کردن، ایمنی در برابر آتش سوزی، ذخیره انرژی، بازیابی حرارت و … است

کاربردها

چیلرها

چیلرها​

مصرف انرژی چیلرها دغدغه اصلی صاحبان ساختمان است. با توجه به متراژ ساختمان، نوع و کاربری آن و همچنین آب و هوای اطراف، شما برای طراحی چیلرهای خود به گزینه های مختلفی نیاز دارید تا ضمن ایجاد بیشترین ارزش برای مشتریان خود، در بازار نیز متمایز شوید.

محافظت از چیلر

محافظت از چیلر

راه حل هایی برای محافظت از کندانسورها در برابر مشکلات مربوط به آلودگی.

هوای خنک کننده رایگان

هوای خنک کننده رایگان

یک گزینه خنک کننده ساده از محیط اطراف ما.

ذخیره سازی حرارت

ذخیره سازی حرارت

با یک گزینه جمع و جور و به صرفه مبتنی بر یخ، خنک بمانید.

آب خنک کننده رایگان

آب خنک کننده رایگان

راه حل های اقتصادی و سازگار با محیط زیست از منابع خنک کننده طبیعی.

فشار شکن

فشار شکن

راه حل هایی که ساختمان های بلند را خنک نگه می دارد.

گرمایش فضای داخلی

گرمایش فضای داخلی

راه حل هایی که ساختمان های بلند را خنک نگه راه حل هایی برای یک محیط داخلی گرم و راحت.

گرمایش استخر

گرمایش استخر

با صرف کمترین هزینه از ثابت ماندن دمای آب اطمینان حاصل کنید.

تولید آب گرم خانگی

تولید آب گرم خانگی

تامین به صرفه و قابل اطمینان آب بهداشتی.

حرارت خورشیدی

حرارت خورشیدی

بهره گیری از انرژی خورشید برای تامین آب گرم.

انرژی زمین گرمایی

انرژی زمین گرمایی

انرژی حاصل از داخل زمین، می تواند آب و هوا را گرم کند.

انرژی های تجدید پذیر

انرژی های تجدید پذیر

راه حل های موثر گرمایش از انرژی های تجدید پذیر یا بازیافتی به منظور کاهش چشمگیر مصرف انرژی

تهویه مطبوع اتوبوس و قطار

تهویه مطبوع اتوبوس و قطار

پاراکس طیف گسترده ای از تجهیزات و قطعات مورد استفاده در تهویه مطبوع اتوبوس و قطار را تامین می کند. درباره سیستم های تهویه مطبوع حمل و نقل ما بیشتر بدانید.

مهندسی و طراحی سیستم های کنترل دود

سیستم های کنترلی

سیستم HVAC شما محلی برای جستجوی سودهای حاصل از بهره وری انرژی است. برای دست یابی به این پتانسیل، شما به سیستم های کنترلی و سنسورهایی هوشمند و با دقت بالا نیاز دارید.

هیت پمپ ها

هیت پمپ ها

در نظر گرفتن بهره وری انرژی و سازگاری با محیط زیست در راه حل های ارائه شده هیت پمپ ها، دو عامل مهم و ضروری در گرمایش و سرمایش فضاهای مسکونی و تجاری می باشد.

انواع درایوها

انواع درایوها

استفاده از درایو موجب کنترل سرعت تجهیزات، کاهش مصرف انرژی و در نتیجه کاهش هزینه ها، بهبود عملکرد سیستم و افزایش عمر آن می شود. پاراکس ارائه دهنده انواع درایوهای کمپرسور، فن، پمپ و … از معتبرترین برندهای موجود با قیمتی رقابتی.

 

یونیت های Roof top

یونیت های Roof top

پاراکس دارای تجربه بسیاری در زمینه راه حل های مبتنی بر Roof top مورد استفاده در سیستم های تهویه مطبوع تجاری می باشد.

VRF

VRF

سیستم های VRF یا Variable Refrigerant Flow در سراسر دنیا به سرعت در حال تبدیل شدن به یک راه حل محبوب در زمینه تهویه مطبوع می باشند. سیستم های VRF نه تنها یک راه حل تهویه مطبوع مناسب و کم مصرف می باشند، بلکه قادرند گرمایش و آب گرم مصرفی مصارف مسکونی و تجاری را نیز فراهم کنند.

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید