یونیت CIP

دستیابی به یک محصول باکیفیت و با ماندگاری طولانی بدون استفاده از یونیت CIP امکان پذیر نمی باشد. در صنایع غذایی اگر محصول در تماس با تجهیزات دستگاه هایی قرار گیرد که به طور کامل ضدعفونی نشده اند سریعا آلوده شده و می توانند محل تجمع باکتری ها و میکروارگانیزم ها شود.

یونیت CIP شامل مخازن و پمپ های آب گرم، سدیم هیدروکسید و نیتریک اسید است. همچنین دارای یک مبدل حرارتی برای گرم کردن آب و اسید است. ابتدا همه خطوط تولید و تجهیزات با سدیم هیدروکسید و سپس با نیتریک اسید شستشو داده شده و با آب گرم در دمای 90 درجه سانتیگراد استریلیزه می شوند.

طراحی و ساخت یونیت CIP جهت تمیز نمودن گند زدایی و میکروب زدایی ماشین آلات و مسیر عبور سیال با ظرفیت های متفاوت، با جنس تماما استنلس استیل به همراه انواع سیستم های کنترل اتوماتیک (PLC)، نیمه اتوماتیک و دستی ضمن تامین قطعات و تجهیزات جانبی این یونیت ها از معتبرترین برندهای بین المللی با قیمتی رقابتی، جزو خدمات قابل ارائه در پاراکس هستند.

محصولات

همه
HVAC
الکترونیک و نیمه هادی
انرژی و منابع طبیعی
بیوتکنولوژی و داروسازی
پالپ و کاغذ
تصفیه آب و فاضلاب
خودرو
دریایی و حمل و نقل
ساختمان – تجاری
ساختمان – مسکونی
سرمایش
شیمیایی
غذایی، لبنیات و نوشیدنی
فولاد
ماشین آلات و حفاری
معدن، مواد معدنی و رنگدانه ها

یونیت CIP

سرویس و پشتیبانی

عملکرد تجهیزات خود را بهینه کنید

هر کجا که باشید و هر زمان که احتیاج داشته باشید، شبکه خدمت رسانی ما با ارائه قطعات یدکی و تخصص شان از شما پشتیبانی می کند. به روز بودن، در دسترس بودن و بهینه سازی، مواردی هستند که به شما کمک می کنند تا ضمن حفظ آرامش خاطر، بتوانید از سرمایه خود حداکثر بهره را ببرید. ما می توانیم با ادغام خدمات خود طی توافقنامه های ویژه، در طرح ها و برنامه های مختلف با شما همکاری داشته باشیم.

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید

صنایع

نوشته ای با تنظیمات گرید کنونی شما یافت نشد You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

تماس با ما

تماس با پاراکس

885 01 885 9821+

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید
preloader