کندانسینگ یونیت

کندانسینگ یونیت دستگاهی متشکل از کمپرسور، کندانسور، فن، لوله های متصل کننده قطعات به یکدیگر، سیستم کنترلی و سایر اجزا می باشد. وظیفه کندانسینگ یونیت متراکم ساختن مبرد در کمپرسور و تقطیر آن در کندانسور می باشد. از این تجهیز در سیستم های تهویه مطبوع و تبرید استفاده می شود.

 ما طیف گسترده ای از انواع کندانسینگ یونیت ها با کمپرسورهای مختلف اعم از روتاری، اسکرال، پیستونی به صورت اینورتر و ساده در ظرفیت های متنوع، متناسب با مبردهای طبیعی و غیرطبیعی طبق نیاز مشتریان ارائه می دهیم.

کندانسینگ یونیت های قابل ارائه در پاراکس مطابق با آخرین تکنولوژی های نوین، با برندهای معتبر جهانی و دارای قیمتی رقابتی هستند.

محصولات

همه
HVAC
الکترونیک و نیمه هادی
انرژی و منابع طبیعی
بیوتکنولوژی و داروسازی
پالپ و کاغذ
تصفیه آب و فاضلاب
خودرو
دریایی و حمل و نقل
ساختمان – تجاری
ساختمان – مسکونی
سرمایش
شیمیایی
غذایی، لبنیات و نوشیدنی
فولاد
ماشین آلات و حفاری
معدن، مواد معدنی و رنگدانه ها

کندانسینگ یونیت آب خنک

کندانسینگ یونیت هوا خنک

سرویس و پشتیبانی

عملکرد تجهیزات خود را بهینه کنید

هر کجا که باشید و هر زمان که احتیاج داشته باشید، شبکه خدمت رسانی ما با ارائه قطعات یدکی و تخصص شان از شما پشتیبانی می کند. به روز بودن، در دسترس بودن و بهینه سازی، مواردی هستند که به شما کمک می کنند تا ضمن حفظ آرامش خاطر، بتوانید از سرمایه خود حداکثر بهره را ببرید. ما می توانیم با ادغام خدمات خود طی توافقنامه های ویژه، در طرح ها و برنامه های مختلف با شما همکاری داشته باشیم.

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید

صنایع

نوشته ای با تنظیمات گرید کنونی شما یافت نشد You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

تماس با ما

تماس با پاراکس

885 01 885 9821+

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید
preloader