پمپ کف کش (submersible water Pump)

یکی از پر کاربرد ترین پمپ های تخلیه سیال، پمپ کف کش است. این پمپ ها در دسته بندی پمپ های عمودی، مستغرق و سانتریفیوژی قرار می گیرند. این نوع پمپ با قرار گرفتن کامل در داخل سیال، مقدار مورد نیازی از آن را به سطح منتقل می کند.

پمپ های کف کش صرفا قادر به انتقال آب تمیز هستند و نمی توانند آب های حاوی ناخالصی را پمپاژ کنند. برای اینکار به پمپ لجن کش نیاز می باشد. حین استفاده از پمپ های کف کش باید میزان عمق غوطه وری در نظر گرفته شود.

این نوع پمپ ها در دو نوع فلوتر دار و ساده وجود دارند. فلوتر، سیستم قطع کن پمپ است که با افت سطح آب تا حد معینی، پمپ را خاموش و پس از بالا آمدن سطح آب آن را مجددا روشن می کند. پمپ های کف کش باید بصورت مستغرق کار کنند. درصورت کارکرد خارج از سیال، به سرعت می سوزند. پس همواره باید در نظر داشت در کاربردهایی که احتمال کارکرد بدون آب پمپ وجود دارد، باید پمپ فلوتر دار تهیه شود.

پمپ کف کش (submersible water Pump)

عمده کارکرد پمپ های کف کش

متناسب با نیاز مشتری، جنس سیال و کاربری امکان تامین پمپ با جنس بدنه آلومینیوم، استنلس استیل، چدن، مواد پلیمری و جنس پروانه استنلس استیل، چدن، برنج، تکنو پلیمر و نوریل وجود دارد.

در مناطقی که آب شور و یا اسیدی باشد استفاده از کف کش استنلس استیل (معروف به کف کش استنلس استیل آب شور) و یا کف کش با بدنه پلاستیک توصیه می شود. در غیر این صورت، می توان از پمپ با جنس بدنه چدن یا آلومینیوم که قیمت ارزان تری دارند استفاده کرد.

برخی برندهای پمپ کف کش

صنایع

همه
HVAC
الکترونیک و نیمه هادی
انرژی و منابع طبیعی
بیوتکنولوژی و داروسازی
پالپ و کاغذ
تصفیه آب و فاضلاب
خودرو
دریایی و حمل و نقل
ساختمان – تجاری
ساختمان – مسکونی
سرمایش
شیمیایی
غذایی، لبنیات و نوشیدنی
فولاد
ماشین آلات و حفاری
معدن، مواد معدنی و رنگدانه ها
فرآوری و نگهداری مواد غذایی

فرآوری و نگهداری مواد غذایی

سرویس و پشتیبانی

عملکرد تجهیزات خود را بهینه کنید

هر کجا که باشید و هر زمان که احتیاج داشته باشید، شبکه خدمت رسانی ما با ارائه قطعات یدکی و تخصص شان از شما پشتیبانی می کند. به روز بودن، در دسترس بودن و بهینه سازی، مواردی هستند که به شما کمک می کنند تا ضمن حفظ آرامش خاطر، بتوانید از سرمایه خود حداکثر بهره را ببرید. ما می توانیم با ادغام خدمات خود طی توافقنامه های ویژه، در طرح ها و برنامه های مختلف با شما همکاری داشته باشیم.

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید

تماس با ما

تماس با پاراکس

885 01 885 9821+

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید
preloader