راه حل های ارائه شده توسط پاراکس باعث افزایش دقت، قابلیت اطمینان و صرفه جویی انرژی در فرآیندهای صنایع شیمیایی و پتروشیمی می شود. ما همواره در جهت افزایش تولید، بهبود وضعیت موجود و کاهش انتشار آلاینده ها، از این صنعت پشتیبانی می کنیم.

راه حل ها

کودها

کودها

تخصص، تجهیزات و خدمات پاراکس به تولیدکنندگان کود کمک می کند تا با موفقیت از پس چالش های پیش رویشان برآیند.

مواد شیمیایی غیر آلی

مواد شیمیایی غیر آلی

تخصص و تجهیزات پاراکس موجب صرفه جویی در هزینه و ایجاد مزیت می شود. برای دستیابی به نتایج برجسته، روی راه حل های کارآمد و قابل اعتماد ما حساب کنید. راه حل هایی که ارائه می دهیم ضمن کاهش مصرف انرژی و کاستن از اثرات تخریبی زیست محیطی، باعث افزایش چشمگیر بازدهی می شود.

پتروشیمی ها

پتروشیمی ها

لازم است که در پتروشیمی، فرآیند ها بصورت بهینه و با قابلیت اطمینان بالا باشند. پاراکس دارای طیف گسترده ای از راه حل های قابل اعتماد و تجهیزات اعم از انواع مبدل های حرارتی می باشد که صرفه جویی در انرژی، افزایش سودآوری و کاهش هزینه ها را به ارمغان می آورد.

کاربردها

تولید آمونیاک

برای تولید آمونیاک در مقیاس بزرگ، صرفه جویی در انرژی بسیار ضروری است. به همین دلیل است که تولیدکنندگان آمونیاک به منظور بهینه سازی فرآیندها به طیف وسیعی از تجهیزات و مبدل های حرارتی کارآمد پاراکس اعتماد می کنند.

تولید نیترات آمونیوم

تولید نیترات آمونیوم

به منظور دست یابی به موفقیت، به حداکثر رساندن بهره وری انرژی امری حیاتی است. راه حل ها و فناوری های پاراکس به تولید کنندگان نیترات آمونیوم کمک می کند تا ضمن کاهش هزینه های مصرف انرژی، بازدهی خود را بطور چشمگیری افزایش دهند.

تولید کود NPK

تولید کود NPK

پروسه تولید کودهای NPK شامل فرآیندهایی است که بسیار پیچیده و خورنده هستند. دانش فنی، خدمات و تجهیزات مقاوم در برابر خوردگی که در پاراکس ارائه می شوند، ضامن به حداکثر رسیدن زمان کارکرد سیستم ها و به حداقل رسیدن هزینه ها می باشند.

تولید اسید سولفوریک

تولید اسید سولفوریک

دست یابی به دانش فنی و تجهیزات مقاوم در برابر خوردگی در جهت افزایش بازدهی و کاهش هزینه ها، دلایل مراجعه تولید کنندگان اسید سولفوریک به پاراکس هستند.

تولید اسید نیتریک

تولید اسید نیتریک

استفاده از تجهیزات مقاوم در برابر خوردگی برای تولید اسید نیتریک بسیار ضروری می باشد. راه حل های کارآمد پاراکس، عملکرد شما را بهینه می کنند و در عین حال موجب کاهش هزینه ها نیز می شوند.

تولید اسید فسفریک

تولید اسید فسفریک

خوردگی، کارایی منابع و سازگاری با محیط زیست چالش هایی هستند که تولید کنندگان اسید فسفریک با آن ها مواجه هستند. تخصص، خدمات و طیف وسیع تجهیزات قابل ارائه پاراکس، به رفع این چالش ها کمک می کند.

تولید کلر آلکالی

تولید کلر آلکالی

فرآیندهای تولید  کلر آلکالی به روش الکترولیز، نیازمند راه حل های کارآمد و قابل اطمینان در زمینه تبادل حرارت می باشد. پاراکس با ارائه طیف گسترده ای از راه حل ها و تجهیزات، حداکثر سودآوری را برای شما به ارمغان می آورد.

تولید هیدروکلریک اسید

تولید هیدروکلریک اسید

بازدهی حرارتی بالا و مقاومت در برابر خوردگی دو عامل مهم و تاثیرگذار در تولید وسیع هیدروکلریک اسید می باشند. طیف وسیع محصولات پاراکس اعم از مبدل های حرارتی دیابون گرافیت، ضمن برآورده سازی نیازهای فوق، باعث افزایش بازدهی نیز می شوند.

تولید اوره

تولید اوره

بازدهی و حفاظت از محیط زیست، دو عامل مهم در پروسه تولید اوره می باشند. پاراکس قادر است با تامین تجهیزات تخصصی فرآیند تولید اوره، نیازهای تولید کنندگان را برآورده سازد.

تولید پراکسید هیدروژن

تولید پراکسید هیدروژن

تولید پراکسید هیدروژن به استفاده موثر و بسیار کارآمد از انرژی و مواد اولیه وابسته است. پاراکس ضمن تامین طیف گسترده ای از تجهیزات مورد نیاز برای تولید، دانش فنی خود را در جهت برآورده سازی نیازهای صنعت ارائه می دهد.

تولید خاکستر سودا

تولید خاکستر سودا

تولید خاکستر سودا در سطح تجاری، نیازمند فرآیندهایی است که مصرف انرژی بالایی دارند. مبدل های حرارتی پاراکس موجب دستیابی همزمان به افزایش حداکثری بازدهی و کاهش هزینه های مصرف انرژی می شوند.

تولیدات شیمیایی پایه

تولید مواد شیمیایی پایه به حداکثر بازدهی نیاز دارد. پاراکس با تامین تجهیزات مطابق با نیازهای خاص شما، ضمن کاهش همزمان هزینه ها و مصرف انرژی، در جهت افزایش سودآوری و قابلیت اطمینان به شما کمک می کند.

تولید مواد شیمیایی با ارزش و خاص

تولید مواد شیمیایی با ارزش و خاص

تولید مواد شیمیایی با ارزش و خاص نیازمند فناوری هایی با قابلیت اطمینان بالا و مقرون به صرفه می باشد. پاراکس فرآیندهای گرمایش، سرمایش و انتقال حرارت را در جهت افزایش چشمگیر سودآوری،  بهینه می کند.

تولید مواد شیمیایی فرعی

تولید مواد شیمیایی فرعی

پاراکس ارائه دهنده دانش فنی و دامنه گسترده ای از تجهیزاتی است که پاسخگوی نیاز صنعت در تولید فرمالدهید، پلی ال ها، اسیدهای آلی، آمین ها و سایر مواد پتروشیمی می باشد.

تولید پلیمرها و فیبرها

تولید پلیمرها و فیبرها

تجهیزات پردازش پلیمر و فیبر باید توانایی عملکرد مناسب با مایعاتی حاوی مواد و الیاف را داشته باشند. مبدل های حرارتی صفحه ای فاصله دار (Wide Gap)، تمام جوشی (Fully Welded) و حلزونی (Spiral) پاراکس به راحتی می توانند سیال های حاوی الیاف را کنترل کرده و موجب بهبود عملکرد شوند.

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید
preloader