پاراکس تامین کننده طیف گسترده ای از مبدل های حرارتی و سایر تجهیزات مورد نیاز برای گرمایش، سرمایش، آبرسانی، تصفیه فاضلاب و … در کاربردهای مختلف صنعت پالپ و کاغذ است. راه حل های خلاقانه و مهندسی ما در این حوزه، افزایش موثر بهره وری انرژی، کاهش چشمگیر هزینه ها، کاستن از میزان تولید زباله و بازیافت محصولات را برای شما به ارمغان می آورد.

راه حل ها

تولید کاغذ

تولید کاغذ

پاراکس به واسطه چندین سال دانش و تجربه در زمینه بهینه سازی و توسعه فرآیندها، ضمن ارائه راه حل های کارآمد و نوآورانه، با امکان تامین طیف وسیعی از تجهیزات نوین، موجب افزایش چشمگیر بازدهی فرآیند تولید کاغذ می شود.

تولید پالپ

تولید پالپ

راه حل هایی که تیم های مهندسی پاراکس به واسطه دانش و تجربه ای که طی دو دهه فعالیت در این صنعت کسب کرده اند، به شما ارائه می دهند، موجب افزایش بهره وری انرژی در فرآیند های تولید پالپ می شود.

کاربردها

آسیاب کاغذ

آسیاب کاغذ

با استفاده از تجهیزات تبادل حرارت، انتقال سیالات و سپراتورهای پاراکس، ضمن کاهش هزینه ها، پسماندها و اثرات تخریبی زیست محیطی، فرآیندهای گرمایش، سرمایش و بازیافت حرارتی در طول پروسه آسیاب را بهینه کنید.

آسیاب شیمیایی پالپ

آسیاب شیمیایی پالپ

با راه حل های کارآمد پاراکس، علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش تاثیرات تخریبی زیست محیطی، سودآوری خود را به حداکثر برسانید. ما با تجربه و تخصص خود در صنعت پالپ و کاغذ، به کارخانه ها کمک می کنیم تا از پس چالش هایشان برآیند.

آسیاب مکانیکی پالپ

آسیاب مکانیکی پالپ

محصولات کارآمد پاراکس از جمله مبدل های حرارتی با قابلیت اطمینان بالا موجب بهینه شدن فرآیندهای آسیاب می شوند.

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید
preloader