پاستوریزاتور

پاستوریزاتور یکی از تجهیزات مهم و حیاتی در کارخانجات صنایع غذایی می باشد. معمولا این تجهیزات دارای یک بخش پیش گرمایش، یک بخش گرمایش و دو بخش سرمایش می باشند. مبدل حرارتی، کنترلر PLC، ترمومتر، بالانس تانک استیل، پمپ استیل، هلدر لوله ها، ولوهای مختلف و سایر تجهیزات در پاستوریزاتور ها وجود دارند.

پاراکس ضمن ارائه انواع راه حل ها در زمینه طراحی، ساخت و ظرفیت سنجی پاستوریزاتور، قادر به تامین قطعات و تجهیزات جانبی آن ها اعم از مبدل حرارتی و اجزای آن، سیستم های کنترل و … از معتبرترین برندهای بین المللی همراه با استانداردهای مربوطه و با قیمتی رقابتی می باشد. راه حل های کارآمد و نوین پاراکس در این زمینه، حاصل تجربه و دانشی است که طی بیش از دو دهه فعالیت موثر در حوزه صنایع غذایی کسب شده است.

 

محصولات

همه
HVAC
الکترونیک و نیمه هادی
انرژی و منابع طبیعی
بیوتکنولوژی و داروسازی
پالپ و کاغذ
تصفیه آب و فاضلاب
خودرو
دریایی و حمل و نقل
ساختمان – تجاری
ساختمان – مسکونی
سرمایش
شیمیایی
غذایی، لبنیات و نوشیدنی
فولاد
ماشین آلات و حفاری
معدن، مواد معدنی و رنگدانه ها

پاستوریزاتور پلیتی

پاستوریزاتور لوله ای

سرویس و پشتیبانی

عملکرد تجهیزات خود را بهینه کنید

هر کجا که باشید و هر زمان که احتیاج داشته باشید، شبکه خدمت رسانی ما با ارائه قطعات یدکی و تخصص شان از شما پشتیبانی می کند. به روز بودن، در دسترس بودن و بهینه سازی، مواردی هستند که به شما کمک می کنند تا ضمن حفظ آرامش خاطر، بتوانید از سرمایه خود حداکثر بهره را ببرید. ما می توانیم با ادغام خدمات خود طی توافقنامه های ویژه، در طرح ها و برنامه های مختلف با شما همکاری داشته باشیم.

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید

صنایع

نوشته ای با تنظیمات گرید کنونی شما یافت نشد You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

تماس با ما

تماس با پاراکس

885 01 885 9821+

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید
preloader