انرژی و منابع طبیعی

تامین انرژی برای استقلال و پایداری هر جامعه ای اساسی است. با رشد شهرها و کشورها، نیاز آن ها به انرژی و دستیابی به منابع جدید رو به افزایش است. پاراکس راه حل های نوآورانه ای در جهت بهینه سازی مصرف و ذخیره انرژی ارائه می دهد. در جوامع امروزی منابع تجدید پذیر مانند توربین های بادی و سیستم های PV خورشیدی جایگزین نیروگاه های سوخت فسیلی سنتی شده اند. ذخایر زیرزمینی شامل منابع سوخت مانند نفت، گاز و ذغال سنگ و همچنین مواد معدنی و فلزات برای سیاره ما ارزشمند هستند و باید حفظ شوند. در هر یک از حوزه های انرژی و منابع طبیعی، می توانید از راه حل های پاراکس برای کاهش هزینه های عملیاتی و افزایش بازدهی استفاده کنید.

راه حل ها

انرژی های تجدید پذیر

انرژی های تجدید پذیر

جمعیت جهان به طور مداوم در حال افزایش است. همان گونه که سطح زندگی به سرعت در حال بهبود می باشد، منابع طبیعی کره زمین کاهش پیدا می کند و از طرفی هم مقادیر زیادی زباله تولید می شود. تولید انرژی تجدید پذیر علاوه بر این که می تواند به حفظ سوخت های فسیلی کمک کند، مزایای قابل توجهی در بهبود وضعیت آب و هوا، سلامت مردم و اقتصاد ایجاد می کند. پاراکس طیف وسیعی از تجهیزات و خدمات را برای حمایت از توسعه و استفاده از انرژی های تجدید پذیر در اختیار شما قرار می دهد.

پالایشگاه های نفت خام

پالایشگاه های نفت خام

راه حل های پاراکس اهداف شما در به حداکثر رساندن سودآوری، بهبود بهره وری انرژی، کاهش هزینه ها، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، استفاده حداکثری از فضای موجود در طرح و بهینه سازی خطوط تولید را تحقق می بخشد. پاراکس مجموعه کاملی از مبدل های حرارتی به منظور استفاده در فرآیندهای مختلف در پالایشگاه ها را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین فناوری هایی که تیم های مهندسی ما به شما ارائه می کنند، کمک شایانی به غلبه بر چالش های شما می کند.

نیروگاه هسته ای

نیروگاه هسته ای

سرمایش، گرمایش، تمیز کردن و جداسازی مایعات و گازها جزو فرآیندهای حیاتی در نیروگاه های هسته ای می باشند. از تجهیزات پاراکس برای ایجاد سطح بالای ایمنی، افزایش کارایی و بازدهی، کنترل هزینه ها و همراه بودن با تکنولوژی نوین جهانی در این زمینه استفاده کنید.

 

نفت و گاز

نفت و گاز

در حوزه نفت و گاز، روش ساده ای برای استخراج وجود ندارد، اما با وجود یک تیم مهندسی متخصص در کنار شما ساده تر می شود. فناوری با کارایی بالا، همراه با دانش و خدمات گسترده، می تواند عملکرد مطمئنی را برای شما تضمین کند.

توربین های باد

توربین های باد

پاراکس راه حل های نوین و خلاقانه ای در زمینه توربین های بادی به شما ارائه می دهد.

سوخت زیستی

سوخت زیستی

آینده در استفاده از سوخت های زیستی مانند اتانول، بیودیزل و سوخت های حاصل از منابع تجدید پذیر (مانند غلات، دانه ها و سلولز) نهفته است. مبدل های حرارتی و سایر تجهیزاتی که پاراکس ارائه می دهد، در تمام مراحل تولید سوخت های زیستی، از گرمایش و سرمایش گرفته تا مخلوط کردن و جداسازی، بازده را به حداکثر می رساند

نیروگاه حرارتی

نیروگاه حرارتی

تولید برق در نیروگاه های حرارتی رکن اصلی تامین برق می باشد. به دلیل افزایش تقاضا و همچنین وضع مقررات سختگیرانه، یافتن راه حل های جدید برای تامین برق به شیوه ای سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه امری ضروری است. پاراکس با ارائه روش های کارآمد در این زمینه موجب بهینه سازی فرآیند در نیروگاه می شود

نیروگاه های CHP

نیروگاه های CHP

ترکیب گرما و برق (Combined Heat and Power) یکی از کارآمد ترین روش های استفاده از انرژی است. در این نیروگاه ها بیش از90% انرژی را می توان برای استفاده کارآمد بازگرداند. ترکیب گرما و برق یک راه حل بسیار مقرون به صرفه و دارای مزایای بی شمار است.

تبدیل نیرو

تبدیل نیرو

پاراکس پیشرفته ترین سیستم های خنک کننده برای ترانسفورماتورها، درایوهای الکتریکی و رکتیفایرها را به شما ارائه می دهد. به لطف تجربه و دانشی که در دو دهه فعالیت در این صنعت کسب کرده ایم، قادر به تامین و ارائه مبدل های حرارتی با عملکرد بهینه شده و طراحی نوین هستیم. مشتریان ما رهبران بازار و شرکت های پیشرو در حوزه تبدیل نیرو هستند.

نمایش بیشتر

کاربردها

بازیافت حرارت اتلاف شده خروجی

بازیافت حرارت اتلاف شده خروجی

بیشتر انرژی تولید شده توسط سیستم های موتوری به جای تبدیل شدن به برق، بصورت گرما تلف می شود. راه حل های پاراکس ضمن بازیافت و استفاده بیشتر از این انرژی تلف شده، مصرف سوخت و میزان انتشار آلاینده ها را کاهش می دهد.

تولید آب شیرین

تولید آب شیرین

تجهیزات آب شیرین کن قابل ارائه در پاراکس، آب شیرین با کیفیت بالایی تولید می کنند.

فرآیندهای تصفیه

فرآیندهای تصفیه

پالایشگاه های مختلف از تجهیزات پاراکس به عنوان استاندارد صنعتی در فرآیندهای تصفیه مانند تصفیه گاز آمین، جدایش آب ترش، بازیافت گوگرد و تصفیه پساب استفاده می کنند.

خنک کردن موتور

خنک کردن موتور

پاراکس سابقه طولانی در زمینه انتقال حرارت دارد و در ارائه راه حل های تبادل کارآمد حرارت پیشرو صنعت است. مبدل های حرارتی قابل ارائه به منظور خنک کردن موتور، بسیار پر بازده و بطور بی نقص عمل می کنند.

تصفیه روغن روان کننده

تصفیه روغن روان کننده

پاراکس ارائه دهنده مجموعه وسیعی از فناوری های موثر در زمینه تمیز کردن، گرم کردن و خنک کردن روغن های روان کار مورد استفاده در فرآیندهای صنعتی می باشد.

تصفیه پسماندهای نفتی و روغنی

تصفیه پسماندهای نفتی و روغنی

زباله های نفتی و روغنی نیروگاه ها شامل روغن های زائد حاصل از فرآیندهای سوخت و روان کاری و همچنین پساب های روغنی است که بیشتر توسط ذرات و مواد شیمیایی آلوده می شوند.

نیروگاه هسته ای

نیروگاه هسته ای

تولید انرژی گرمایی در نیروگاه های هسته ای، نیازمند سیستم هایی قابل اطمینان در تمام مراحل فعالیت می باشد. هر جا که افزایش حرارت نگرانی اصلی تان است، به سیستم های خنک کننده مطمئن و کارآمد پاراکس متکی باشید.

اختلاط مایع-جامد

اختلاط مایع-جامد

محصولات پاراکس، راه حل هایی بهینه و در حین حال کم هزینه برای مخلوط کردن مایعات و جامدات در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی می باشند.

تولید گاز

تولید گاز

گاز سوزان تمیز به عنوان یک سوخت برای آینده، در حال اثبات ارزش خود است. همین امر موجب شده است تولید گاز امروزه در کانون توجهات قرار گیرد. همانطور که ظرفیت ها و فناوری ها به سمت تامین آینده پیش می روند.

تولید نفت

تولید نفت

با درخواست های جدید به منظور مقرون به صرفه بودن، بهره وری انرژی و حفاظت از محیط زیست، شیوه های تولید نفت به سرعت در حال تغییر است. راه حل ها و محصولات پاراکس به شما کمک می کند که در سطح خشکی و دریا از رقبا جلوتر باشید.

واحدهای یوتیلیتی نفت و گاز

واحدهای یوتیلیتی نفت و گاز

تولید نفت و گاز به سیستم های مختلفی نیاز دارد که از برنامه های یوتیلیتی پشتیبانی کنند. طیف گسترده ای از سیستم های کمکی، قابل اعتماد و مقرون به صرفه پاراکس این کار را انجام می دهند.

بیو مس و تولید برق MSW

بیو مس و تولید برق MSW

اتصال توربین بخار به دیگ های بخار قابل ارائه در پاراکس که با زیست توده یا زباله های جامد شهری (MSW) حرارت تولید می کنند، یک راه حل هوشمندانه برای تولید الکتریسیته از کربن خنثی و دفع زباله ها می باشد.

تولید برق خورشیدی

تولید برق خورشیدی

درخواست هایی در زمینه تولید انرژی خورشیدی، آب شیرین و حرارت نیازمند راه حل های هوشمندانه ای می باشد. پاراکس راه حل های منحصر به فردی برای ذخیره سازی حرارت، روش های نمک زدایی حرارتی و خنک کردن موثر محیط ها دارد.

تولید برق زمین گرمایی و حرارت اتلاف شده (ORC)

تولید برق زمین گرمایی و حرارت اتلاف شده (ORC)

تولید برق از منابع زمین گرمایی و گرمای اتلاف شده به تخصص، تجهیزات و خدمات متنوع نیاز دارد. پاراکس به کنترل موثر و مقرون به صرفه این انرژی کمک می کند.

تولید برق آبی

تولید برق آبی

تولید انرژی گرمایی در نیروگاه های هسته ای،به منظور موفقیت در پروژه های برق آبی، میزان بازدهی و سازگاری پایدار با محیط زیست امری حیاتی است. پاراکس دارای تجهیزات کارآمد، قابل اعتماد و مقرون به صرفه در این زمینه است.

جذب و ذخیره کربن

جذب و ذخیره کربن

کاهش میزان انتشار آلاینده های کربنی از نیروگاه ها در دستور کار جهانی قرار دارد. جذب و ذخیره کربن میزان انتشار آلاینده ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. راه حل ها و فناوری های پاراکس در زمینه گرمایش و سرمایش در این امر به شما کمک می کنند.

IGCC - تبدیل ذغال سنگ و پت کوک به گاز

IGCC - تبدیل ذغال سنگ و پت کوک به گاز

استانداردهای دقیق در زمینه آلاینده های نفتی و ذغال سنگی، نیروگاه های برق با سوخت های کوک را با چالش مواجه کرده است. هنگامی که ذغال سنگ یا پت کوک با هزینه کم در دسترس است و همچنین برای تولید محصولات ثانویه قابل فروش برای صنایع دیگر استفاده می شود، نیروگاه های سیکل ترکیبی گاز سازی یکپارچه (IGCC) اگرچه پیچیده و گران هستند، اما می توانند راه حل های جذابی باشند.

تولید برق با توربین گازی

تولید برق با توربین گازی

سیستم های تصفیه سوخت مایع توربین گازی، نقش مهمی در تولید برق برای صنعت برق دارند. تخصص، تجهیزات و خدمات گسترده پاراکس به موفقیت تامین کنندگان برق کمک می کند.

چرخه بخار و تولید برق سیکل ترکیبی

چرخه بخار و تولید برق سیکل ترکیبی

نیروگاه های بخار مدرن یا سیکل ترکیبی، با تجهیزات مناسب می توانند بازدهی خود را تا بیش از 60% بهبود بخشند. پاراکس دارای طیف گسترده ای از راه حل های است که باعث افزایش کارایی و بازدهی این نیروگاه ها می شود

تبدیل هوشمندانه انرژی برای شبکه های هوشمند

تبدیل هوشمندانه انرژی برای شبکه های هوشمند

متعادل سازی میزان عرضه و مصرف در شبکه های هوشمند توزیع، یک امر پیچیده است. راه حل های خلاقانه پاراکس با ایجاد صرفه جویی در وقت و هزینه، در این زمنیه به شما کمک می کنند.

سیستم های اطفای حریق برای تاسیسات تولید انرژی

سیستم های اطفای حریق برای تاسیسات تولید انرژی

غبار آب پرفشار یکی از بهترین راه حل های اطفای حریق برای تاسیساتی مانند نیروگاه ها، توربین های بادی می باشد. این فناوری دارای قابلیت اطمینان بالایی است و در صورت بروز آتش سوزی به سرعت فعال می شود.

توربین های گازی

توربین های گازی

راه حل ها و تجهیزات منحصر به فرد پاراکس برای توربین های گازی، مزایایی مانند افزایش بهره وری انرژی و افزایش طول عمر سیستم ها را در پی خواهد داشت.

تولید برق بادی

تولید برق بادی

power stack های قابل ارائه پاراکس قادرند پس از دریافت انرژی جنبشی پره های توربین بادی، آن را به شکلی تبدیل کنند که مستقیما به شبکه برق منتقل شود. این امر ضمن ایجاد اطمینان از وجود یک منبع برق با دوام و با کیفیت، موجب می شود که حداکثر انرژی از توربین بادی دریافت شود.

نمایش بیشتر
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید