مبدل حرارتی صفحه ای گرافیت دیابون (Diabon graphite plate heat exchanger)

مبدل حرارتی صفحه ای گرافیت دیابون (Diabon graphite)، از صفحات گرافیتی تشکیل شده است که به منظور استفاده در سیستم های دما بالا و برای کنترل سیالاتی که بسیار خورنده و یا سمی هستند، توسعه داده شده است. ماده Diabon F 100 یا گرافیت NS1، یک ماده کامپوزیتی است که از گرافیت و فلوروپلاستیک ساخته شده است. در مبدل حرارتی صفحه ای گرافیت دیابون (Diabon graphite) مواد تشکیل دهنده صفحات، به شکل موج دار فشرده می شوند و با واشرهای نازک، مسطح و مقاوم در برابر خوردگی، مجهز می شوند. صفحات گرافیت، علاوه بر مقاومت در برابر خوردگی و تحمل دمای بالا، ویژگی انتقال حرارت خوبی در عملکرد فشار بالا ارائه می دهند.

برخی از کاربردهای مبدل حرارتی صفحه ای گرافیت دیابون (Diabon graphite) در گرمایش حوضچه های اسیدشویی، در فرآیند تولید هیدروکلریک اسید و بازیابی حرارتی در دودکش گازها می باشد.

مبدل حرارتی صفحه ای گرافیت دیابون (Diabon graphite) بهترین راه حل برای فرآیندهایی است که در آن، صفحات فلزی با مقاومت پایین در برابر خوردگی، نمی توانند مطابق با نیازها در طی عمر مفید عمل کنند. در مقایسه با سایر راه حل ها، استفاده از صفحات گرافیت دیابون (Diabon graphite)، می تواند مزایای بیشتری از جمله کاهش میزان رسوب گیری و دستیابی کامل به سطح تبادل حرارت را فراهم کند.

دیابون یک گرافیت متراکم و آغشته به رزین مصنوعی با کیفیت بالا با ساختار منافذ ظریف و یکنواخت توزیع شده است و می تواند در محیط های خورنده و دما بالا تا 200 درجه سانتی گراد، استفاده شود.

صنایع

همه
HVAC
الکترونیک و نیمه هادی
انرژی و منابع طبیعی
بیوتکنولوژی و داروسازی
پالپ و کاغذ
تصفیه آب و فاضلاب
خودرو
دریایی و حمل و نقل
ساختمان – تجاری
ساختمان – مسکونی
سرمایش
شیمیایی
غذایی، لبنیات و نوشیدنی
فولاد
ماشین آلات و حفاری
معدن، مواد معدنی و رنگدانه ها
تولید گاز کک

تولید گاز کک

تولید فولاد

تولید فولاد

الکترونیک

الکترونیک

نمایشگرهای صفحه تخت

نمایشگرهای صفحه تخت

لامپ های LED

لامپ های LED

میکروچیپ ها

میکروچیپ ها

صنعت فتوولتائیک

صنعت فتوولتائیک

کودها

کودها

مواد شیمیایی غیر آلی

مواد شیمیایی غیر آلی

پتروشیمی ها

پتروشیمی ها

تماس با ما

تماس با پاراکس

885 01 885 9821+

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید