ماشین آلات و حفاری

مهندسان پاراکس با ارائه راه حل ها، سیستم ها و تجهیزات کارآمد در زمینه های حفاری و فلزکاری، همواره در جهت افزایش دقت، کارایی و بهینه سازی دستگاه ها در تلاش بوده اند. علاوه بر این، راه حل های ما در حوزه هیدرولیک، کنترل و قدرت را به منظور عملکرد در هر شرایطی برای شما مهیا می سازد.

راه حل ها

ماشین آلات حفاری

ماشین آلات حفاری

حفاری سهم بزرگی از هزینه ها در هر پروژه را به خود اختصاص می دهد. بیشتر این هزینه ها مربوط به نحوه برخورد با ضایعات و مواد باقی مانده است. دانش، تجربه و راه حل های پاراکس برای حذف مواد جامد و انتقال لجن می تواند این دغدغه را برای شما به حداقل برساند

هیدرولیک

هیدرولیک

به منظور افزایش کارایی و دستیابی به حداکثر عملکرد، از راه حل هایی که پاراکس به منظور خنک کردن و فیلتر کردن روغن های هیدرولیک و روغن های روان کننده ارائه می دهد، بهره ببرید. ما در حوزه های مختلفی اعم از تولید و فرآوری پلاستیک، ماشین آلات تولید کاغذ، پرس های هیدرولیک، تولید کنندگان ابزار ماشین و … از صنعت هیدرولیک پشتیبانی می کنیم.

فلزکاری

فلزکاری

پاراکس طیف گسترده ای از راه حل های گرمایش، سرمایش و تمیز کردن سیالات را در حوزه فلزکاری ارائه می دهد. بهبود فرآیند کار، ارائه سیستم های دقیق کنترل دما، افزایش کیفیت محصول نهایی و … خدماتی هستند که در این صنعت برای مشتریان خود به ارمغان می آوریم.

 

کاربردها

تصفیه دوغاب در حفاری افقی جهت دار (HDD)

تصفیه دوغاب در حفاری افقی جهت دار (HDD)

پاراکس دارای طیف وسیعی از تجهیزات قابل اطمینان برای کنترل مواد جامد حاصل از حفاری افقی جهت دار (HDD) می باشد که استفاده از آن ها به افزایش بهره وری و بهبود شرایط کار در محل کمک می کند.

تصفیه دوغاب در حفاری تونل

تصفیه دوغاب در حفاری تونل

پاراکس دارای طیف گسترده ای از تجهیزات مقرون به صرفه برای تصفیه دوغاب های حجیم حاصل از حفاری تونل است که به شما در افزایش تولید کمک می کند.

تصفیه آب در تونل های حفاری و انفجاری

تصفیه آب در تونل های حفاری و انفجاری

پاراکس دارای دامنه گسترده ای از محصولات مطابق با الزامات محیط زیست در زمینه جداسازی مایع-جامد می باشد.

مایعات صنعتی

مایعات صنعتی

پاراکس مجموعه وسیعی از تجهیزات تمیز کننده مایعات خنک کن را ارائه می دهد که با استفاده از آن ها می توانید عمر تجهیزات خود را افزایش دهید و به واسطه استفاده مجدد از مایعات صنعتی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

تمیز کردن روغن هیدرولیک

تمیز کردن روغن هیدرولیک

سیستم های تمیز کننده روغن پاراکس با افزایش طول عمر روغن، باعث کاهش قابل توجه مصرف آن می شوند.

لودرهای چرخی

لودرهای چرخی

از راه حل های جدید پاراکس در زمینه قدرت ماشین آلات بهره ببرید و استفاده از لودرهای چرخی با طراحی جدید و بهینه را تجربه کنید.

ساخت و ساز ساختمانی

ساخت و ساز ساختمانی

فضا در سایت های ساختمانی محدود است و کارگران در همه جا کار می کنند. پیمانکاران به ماشین آلاتی نیاز دارند که قادر باشند به راحتی در مکان های محدود و کوچک مانور دهند و در عین حال هم برای انجام کار از قدرت کافی برخوردار باشند. در پاراکس تجهیزات، نرم افزار و کنترلرهایی ارائه می دهیم که دستگاه های شما را قادر می سازد تا بطور کارآمد و بهینه کار کنند.

جرثقیل و حمل مواد اولیه

جرثقیل و حمل مواد اولیه

جرثقیل ها و دیگر ماشین آلات بزرگ حمل و نقل باید در محدوده وزنی مشخصی کار کنند. با استفاده از سیستم هایی که پاراکس تامین می کند که می توانید از تجهیزات، بار قابل حمل و اپراتورهایتان محافظت کنید.

کشاورزی

کشاورزی

کشاورزان ماشین آلاتی نیاز دارند که در هر 4 فصل بهره وری بالایی داشته باشد. راه حل های پاراکس در زمینه هیدرولیک، عملکرد هر دستگاه در سطح بین المللی و یک محیط کار راحت و بدون دغدغه را برای اپراتورهای ماشین آلات تضمین می کند.

جنگل داری

جنگل داری

زمین های ناهموار، شیب دار و شرایط کار در فضای کوچک، عواملی هستند که شما را ملزم به استفاده از ماشین آلات جنگل داری قوی و قابل اعتماد می کند. ما اطمینان حاصل می کنیم که بتوانید همه چیز را مدیریت کنید و راه حل های هوشندی در زمینه هیدرولیک ارائه می دهیم که ماشین آلات شما برای عملیات جنگلداری دقیق و کارآمد به آن نیاز دارند.

ماشین آلات سنگین

ماشین آلات سنگین

به سخت ترین چالش ها در صنعت معدن، راهسازی و ساخت و ساز ساختمانی فکر کنید. کارهایی مانند برش سنگ یا یخ با عمق زیاد، فشرده کردن لایه های ضخیم آسفالت گرم و یا بلند کردن پانل های دیواری بزرگ و پیش ساخته در جای خود.

چمن طبیعی و مصنوعی

ماشین آلات مورد استفاده در چمن های طبیعی و مصنوعی باید با محیطی که در آن فعالیت می کنند سازگار شوند. در صورت لزوم جاروب کنند و یا تبدیل به برف روب شوند. راه حل های پاراکس در زمینه هیدرولیک ماشین آلات، ضمن ایجاد انعطاف پذیری، عملکردی ایمن و کارآمد را تضمین می کنند.

راهسازی

راه سازی

استفاده از سیستم های پیشرفته هیدرولیکی پاراکس، ضمن ایجاد عملکردی مناسب و کارآمد، تضمین می کند که پیمانکاران و سازندگان می توانند پروژه های خود را قبل از مهلت تعیین شده تکمیل کنند.

نمایش بیشتر
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید
preloader