مهندس معکوس و ساخت قطعات یدکی سفارشی

در این صورت الان دقیقا زمان سفارش و ساخت آن قطعه یا قطعات بصورت سفارشی است. پاراکس راه حل های مقرون به صرفه ای در این زمینه به شما ارائه می دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید قطعه یا قطعات مدنظرتان را در اختیار داشته باشید.

مهندسی-معکوس
مهندسی-معکوس4
خدمات پاراکس در زمینه مهندسی معکوس
سایر خدمات پاراکس در زمینه مهندسی معکوس

خدمات پاراکس در زمینه ساخت و مهندسی معکوس قطعات یدکی

موارد فوق تنها نمونه ای از خدمات پاراکس در زمینه سفارشی سازی قطعات و مهندسی معکوس می باشد.

تکنولوژی و امکانات ساخت در مرکز فناوری های نوین پاراکس

ساخت قطعات با بهره گیری از تجهیزات و تکنولوژی های به روز در پاراکس شامل ادغام چندین فعالیت و خدمات مهندسی در کارگاه های مختلف می باشد. مرکز فناوری های نوین پاراکس به واسطه تاسیس و توسعه کارخانجات و مراکز مختلف، صلاحیت های خود در جهت تضمین کیفیت و حفاظت از تولید مقرون به صرفه و سریع را حفظ کرده و ارتقا داده است.

امکانات کارخانجات و مراکز پاراکس به منظور مهندسی معکوس و ساخت قطعات یدکی با کیفیت به شرح زیر است:

مهندسی-معکوس7
مهندسی-معکوس5

برای برآورد هزینه ها و بهره مندی از خدمات تیم مهندسی معکوس پاراکس که شامل ساخت قطعات یدکی سفارشی، تهیه یک نقشه از طرح اصلی، کسب اطلاعات دقیق در مورد قطعه و … می باشد، با ما در تماس باشید.

اگر قطعه ای که می خواهید مهندس معکوس شود در دسترس نیست، نقشه فنی یا قسمت هایی از آن را برای ما ارسال کنید تا در مرکز فناوری های نوین پاراکس برایتان بصورت سفارشی ساخته شود.

کارشناسان فنی ما صمیمانه پاسخگوی شما هستند.

885 01 885 9821+

روش دیگر، فرم سمت چپ را پر کنید و درخواست خود را برای ما ارسال کنید. بعد از دریافت درخواست شما،  در اسرع وقت از طرف پاراکس با شما تماس گرفته می شود.

فرم زیر را پر کنید. ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

فرآیند و مراحل ساخت قطعه یدکی سفارشی

1. اسکن سه بعدی

قطعه ارائه شده به منظور ساخت مجدد آن یا ترمیم قسمت آسیب دیده، اسکن می شود.

2. مهندسی معکوس

تیم مهندسی معکوس پاراکس در نرم افزارهای تخصصی همانند Solidworks، قادر است طرح، نقشه و یا مدل های سه بعدی دقیقی تهیه کند.

3. انتخاب متریال

متریال ساخت توسط تیم متخصص پاراکس توصیه می شود و پس از مشورت و بررسی شرایط موجود، تصمیم نهایی اتخاذ می گردد.

4. ساخت و تولید

قطعه یا قسمت آسیب دیده در مراکز تخصصی تولید می شود.

5. تحویل / نصب

قطعه ساخته شده یا قسمت ترمیم شده به شما تحویل داده می شود.

ما در تولید و تامین قطعات مکانیکی و الکتریکی، صرف نظر از مدل، سال ساخت و اینکه توسط کدام مجموعه ساخته شده است، تخصص داریم. حتی بدون در اختیار داشتن نقشه، می توانیم اجزا و قطعات پیچیده و چالش برانگیز را با استفاده از اسکن سه بعدی در مرکز فناوری های نوین خود معکوس کنیم. این توانایی ما را قادر می سازد حتی در مواردی که متریال و مواد اولیه غیر معمول و غیر متداولی نیاز باشد، قطعات را نسبتا سریع ساخته و از صرفه جویی در مصرف زمان و هزینه اطمینان حاصل کنیم.

انجام مهندسی معکوس شرکت پاراکس
مهندسی-معکوس-در-پاراکس

مهندسی معکوس پاراکس، تولید مثل سریع قطعات یدکی

مهندسی معکوس پاراکس امکان تولید سریع قطعات یدکی که به سختی یافت می شوند یا دیگر در دسترس نیستند را مطابق با کیفیت قطعه اورجینال ممکن می سازد.

شما به منظور دستیابی به عملکرد بی وقفه و صحیح سیستم خود به تامین قطعات یدکی با کیفیت و بصورت فوری نیاز دارید. با این حال، ممکن است سازنده آن دیگر قطعات یدکی ارائه ندهد. یا حتی ممکن است زمان تحویل آن بیش از حد طولانی باشد. همچنین امکان دارد بخواهید قطعات موجود را با اجزایی جدید یا با طراحی سفارشی یا با متریال با کیفیت بالاتری جایگزین کنید. در همه این شرایط، پاراکس شریک منتخب شما برای ارائه راه حل های مهندسی معکوس است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که ابعاد دقیق یا نمونه قطعه ای که باید تعویض شود را به پاراکس ارائه دهید. حتی قطعات متلاشی شده نیز اغلب امکان دارد ساخته شوند.

پرینت سه بعدی پاراکس، دروازه ای جدید در ساخت

چاپ سه بعدی دروازه جدیدی را در زمینه خرید و تهیه قطعات یدکی گشوده است. اگر به سرعت به قطعات یدکی نیاز دارید، این ایده آل ترین راه حل است.

مزایای پرینت سه بعدی چیست؟

پرینت-سه-بعدی-در-پاراکس

نمونه قطعات ساخته شده در پاراکس

نمونه-کار-1
نمونه-کار-2
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید
preloader