سیستم های اطفای حریق

ماموریت پاراکس به عنوان یک شرکت فعال در زمینه طراحی و ارائه سیستم های اطفای حریق، محافظت از جان و مال مشتریان در برابر آتش است. از خانه، خانواده، کسب و کار، تجهیزات و ماشین آلات گرانبها و همه چیزهایی که برای مشتریان مان ارزشمند است، محافظت می کنیم. شرکت پاراکس یکی از ارائه دهندگان برجسته خدمات ایمنی و اطفای حریق در سطح خاورمیانه است. خدمات تخصصی تیم مهندسی ما در زمینه اطفای حریق شامل مشاوره، طراحی و مدل سازی، نصب، بازرسی و تعمیر در سطح کاربری خانگی، تجاری و صنعتی می باشد.

راه حل های مهندسی ما برای سیستم های پیچیده تر مانند محیط های تجاری و صنعتی، شامل تمام مراحل طراحی، مدل سازی و ساخت سیستم اطفای حریق ساختمان، با استفاده از نرم افزارهای معتبر مورد استفاده در سطح جهانی می باشد. همچنین سیستم های اطفای حریق مدولار ارائه می دهیم که ادغام طرح و نقشه های لوله کشی، سیستم تهویه مطبوع، سیستم حفاظت در مقابل آتش و سیستم های الکتریکی در یک راه حل می باشد.

راه حل ها

اسپرینکلر خانگی

اسپرینکلر خانگی

مهم ترین مکان، منزل شماست. سیستم های اطفای حریق خانگی پاراکس از شما، منزل و دارایی تان در مقابل چالش برانگیزترین خطرات محافظت می کند. ما درک می کنیم که هیچ چیز در مقایسه با خانه و خانواده شما اهمیتی ندارد. به همین دلیل است که تجربه و تخصص خود را در سطح خانگی نیز به کار بسته ایم تا در مقابل تمام مخاطرات از شما محافظت کنیم.

اطفای حریق تجاری

اطفای حریق تجاری

املاک تجاری دائماً در حال تغییر و تحول هستند. از تغییر مستاجر و مشکلات دیگر گرفته تا تعمیرات و بازسازی که پایانی ندارند. ما به شما اطمینان می دهیم که حفاظت در برابر حریق، آن چیزی نیست که باید نگرانش باشید. خدمات مهندسی ما در زمینه اطفای حریق تجاری شامل طراحی و نصب انواع سیستم های اطفای حریق، آب پاش آتش نشانی، اعلام حریق و همچنین ارائه خدمات بازرسی، سرویس و تعمیر سیستم های اطفای حریق می باشد.

اطفای حریق صنعتی

اطفای حریق صنعتی

کارخانجات، نیروگاه ها، پالایشگاه های نفت، گاز و پتروشیمی و سایر مجموعه های صنعتی دارای برخی از خطرناک ترین و گران قیمت ترین پروسه ها و تجهیزات تولید یا ساخت می باشند که جایگزین کردن شان سخت و گاها غیرممکن است. شرکت پاراکس بیش از دو دهه است که با ارائه سیستم های اطفای حریق در سطح صنعتی از جان کارکنان و دارایی صاحبان این مجموعه ها محافظت می کند. به همین دلیل است که به یکی از معتبرترین شرکت های اطفای حریق در سطح خاورمیانه شده ایم.

کاربردها

علم مهندسی آتش

علم مهندسی آتش

مشتریان مان به ما اعتماد می کنند تا پیچیده ترین مشکلات شان در زمینه حفاظت از آتش سوزی و ایجاد ایمنی را حل کنیم. تیم مهندسی پاراکس همواره با ارائه راه حل های نوآورانه و مبتنی بر نیاز مشتریان، از آن ها پشتیبانی می کند.

مهندسی و طراحی

مهندسی و طراحی

تیم مهندسی پاراکس انواع خدمات مهندسی مبتنی بر طراحی سیستم های اطفای حریق را طبق الزامات و استانداردهای بین المللی ارائه می دهد.

مدیریت ریسک و کنترل ضرر و زیان

مدیریت ریسک و کنترل ضرر و زیان

تیم مهندسی پاراکس یک راه حل جامع و همه جانبه به منظور مدیریت ریسک و کنترل ضرر و زیان حاصل از آتش سوزی ارائه می دهد. این خدمت منحصر به فرد، ما را بی رقیب کرده و مشتریان جدیدمان به شرکای مادام العمر تبدیل می شوند. توانایی ما در انجام ایمن پروژه ها و در زمان مقرر، گواهی بر این امر است.

راه اندازی سیستم های اطفای حریق

راه اندازی سیستم های اطفای حریق

گروه مهندسی و مشاوره پاراکس طیف گسترده ای از خدمات مبتنی بر راه اندازی انواع سیستم های اطفای حریق را ارائه می دهد.

مهندسی و طراحی سیستم های کنترل دود

مهندسی و طراحی سیستم های کنترل دود

پاراکس راه حل های منحصر به فردی در زمینه مهندسی و طراحی طیف گسترده ای از سیستم های کنترل دود ارائه می دهد.

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی

کارشناسان مجرب ما دستیابی به حداکثر کیفیت کار و نصب دقیق و بی عیب سیستم های حفاظت از حریق را تضمین می کنند. ما کارشناسان خود را به مدرن ترین ابزار آلات و دانش روز دنیا طبق استانداردهای بین المللی برای پیشبرد پروژه های شما مجهز کرده ایم.

مدل سازی سه بعدی

مدل سازی سه بعدی

سالیان سال است که در پاراکس مدل های سه بعدی سیستم های اطفای حریق در اختیار مشتریان قرار داده می شود. تیم مهندسی ما در دپارتمان طراحی، راه حل های نوآورانه ای در زمینه طراحی سیستم های اطفای حریق ارائه می دهد. با استفاده از جدیدترین تکنولوژی طراحی موجود در این صنعت، می توانیم سطوح بی نظیری از خلاقیت و کارایی را که با افتخار در کارهای خود نشان داده ایم، ارائه دهیم.

سیستم های هشدار آتش

سیستم های هشدار آتش

پاراکس در استفاده از علم مهندسی آتش در زمینه ارتقاء سیستم های نوین اعلام حریق تخصص دارد. از سیستم های کوچک و خانگی اعلام حریق تا سیستم های بزرگتر در برج ها و مجموعه های عظیم تجاری و صنعتی، در تمام ابعاد آماده خدمت رسانی به شما هستیم. اعضای تیم های پاراکس در مراکز معتبر آموزش دیده اند و دارای گواهینامه های بین المللی هستند و چندین سال تجربه موفق در این زمینه دارند.

سیستم های حفاظتی در مقابل انفجار

سیستم های حفاظتی در مقابل انفجار

امکان رخ دادن انفجار در یک محل به این معنا نیست که حتما باید اتفاق بیفتد. شرکت پاراکس در زمینه طراحی، نصب، تعمیر و بازرسی انواع سیستم های حفاظت در مقابل انفجار با هدف جلوگیری از حوادث غیر مترقبه بصورت جدی و تخصصی فعال می باشد. اگر با وجود تمام اقدامات پیشگیرانه، باز هم انفجار رخ دهد، سیستم های حفاظتی پاراکس به کنترل شدیدترین اثرات کمک می کند.

فایر اسپرینکلر، خورندگی، زنگ زدگی و انسداد

فایر اسپرینکلر، خورندگی، زنگ زدگی و انسداد

پاراکس طیف وسیعی از خدمات مبتنی بر بازرسی و رفع خوردگی و انسداد لوله های داخلی سیستم پاشش آب را ارائه می دهد. انواع خدمات بازرسی لوله ها برای تشخیص خوردگی، وجود لجن، زنگ زدگی و انسدادهای موجود را از ما بخواهید.

فروش، سرویس و آزمایش کپسول های آتش نشانی

فروش، سرویس و آزمایش کپسول های آتش نشانی

پاراکس خدمات گسترده ای در زمینه کپسول های آتش نشانی اعم از تامین از بهترین برندهای جهانی، سرویس های دوره ای و شارژ آن ها را ارائه می دهد.

کنترل از راه دور

سیستم های کنترل از راه دور اطفای حریق

شما نمی توانید در یک زمان همه جا باشید، اما سیستم های نظارت و کنترل از راه دوری که ما ارائه می دهیم، می تواند به شما در مراقبت مداوم از محیط و پرسنل تان کمک کند.

خدمات بازرسی

خدمات بازرسی

ما می دانیم که شما سرمایه گذاری زیادی بر روی سیستم های اطفای حریق و امنیتی انجام داده اید. این حق شماست که مطمئن شوید آن ها همانطور که در روز اول نصب شده اند، کار می کنند. انواع خدمات بازرسی را از ما بخواهید.

سیستم های اسپرینکلر (سیستم های مرطوب)

سیستم های اسپرینکلر (سیستم های مرطوب)

سیستم های اسپرینکلر که با حرارت ناشی از آتش فعال می شوند، رایج ترین هستند و در مناطقی مورد استفاده قرار می گیرند که دمای هوا بالای 4 درجه سانتی گراد می باشد. این نوع سیستم ها از آبپاش های اتوماتیک متصل به سیستم لوله کشی حاوی آب و متصل به منبع آب استفاده می کنند تا در صورت بروز آتش سوزی، سریعا آب را تخلیه شده و اطفای حریق صورت پذیرد.

سیستم های اسپرینکلر (سیستم های خشک)

سیستم های اسپرینکلر (سیستم های خشک)

این سیستم ها در مناطقی که دمای هوا کمتر از 4 درجه سانتیگراد می باشد و احتمال یخ زدن آب وجود دارد استفاده می شود. این نوع سیستم ها از آبپاش های اتوماتیک استفاده می کنند که به یک سیستم لوله کشی حاوی هوا یا نیتروژن تحت فشار متصل شده اند. خروج هوا از دهانه آبپاش اجازه می دهد تا فشار آب دریچه لوله خشک را باز کرده و باعث شود آب از طریق سیستم لوله کشی و آبپاش های باز شده خارج شود.

سیستم های اسپرینکلر (سیستم های سیلابی)

سیستم های اسپرینکلر (سیستم های سیلابی)

این سیستم ها برای حفاظت از مناطقی که خطرات بیشتری در آن ها وجود دارد استفاده می شوند. سیستم های سیلابی از آبپاش های باز استفاده می کنند که به یک سیستم لوله کشی متصل شده اند که از طریق دریچه ای که به منبع آب متصل است و تنها با عملکرد یک سیستم تشخیص حریق نصب شده در مناطق مشابه، آبپاش ها باز می شود. هنگامی که این شیر باز می شود، آب به سیستم لوله کشی جریان می یابد و از تمام آبپاش های متصل به آن تخلیه می شود.

سیستم های اسپرینکلر (سیستم های پیش عملگر)

سیستم های اسپرینکلر (سیستم های پیش عملگر)

این سیستم ها از نظر ماهیت شبیه به سیستم های سیلابی هستند. با این تفاوت که دهانه آب پاش ها مانند سیستم نوع خشک بسته است. این سیستم از آبپاش های اتوماتیک متصل به سیستم لوله کشی حاوی هوا که ممکن است تحت فشار باشد یا نباشد، به همراه یک سیستم تشخیص تکمیلی که در مناطق مشابه آبپاش ها نصب شده است، استفاده می کنند. هدف استفاده از سیستم پیش عملگر اطلاع خرابی یا تخلیه سیستم قبل از ورود آب به لوله ها و پیش از وقوع حریق می باشد.

سیستم های اسپرینکلر (سیستم های تزریق فوم)

سیستم های اسپرینکلر (سیستم های تزریق فوم)

این سیستم ها ماهیت بسیار پیچیده ای دارند و برای طراحی و نصب مناسب نیاز به تخصص بالایی دارند. اساسا سیستم های آب فوم، بسته به میزان خطر موجود و کاربرد می توانند از نوع لوله های خشک مرطوب از پیش آماده شده، سیلابی، پیش عملگر یا اسپری باشند. در این سیستم از نوع خاصی کنسانتره فوم استفاده می شود که با تزریق آن در منبع آب، محلول فوم ایجاد می شود و سپس از طریق خروجی سیستم تخلیه می گردد.

بوستر پمپ های آتش نشانی

بوستر پمپ های آتش نشانی

سیستم های بوستر پمپ های آتش نشانی همراه با هر نوع سیستم دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. مکان هایی که فشار آب موجود ناکافی است، مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین ممکن است این بوسترپمپ ها در صورت نیاز به آب در محل، از مخزن ذخیره و در مواردی که منبع آب تحت فشار وجود ندارد، مورد استفاده قرار گیرند. شرکت پاراکس با بیش از 20 سال تجربه میدانی در صورت نیاز به بوستر پمپ های آتش نشانی می تواند به شما کمک کند.

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید