چگونه درخواست دهید

می خواهید عضوی از پاراکس باشید؟

با نحوه ارسال درخواست فرم استخدام و مراحل بررسی آن آشنا شوید.

جستجوی برگه استخدام در پاراکس

جستجوی برگه استخدام در پاراکس

وارد برگه استخدام در پاراکس شوید.

درخواست کار

درخواست کار

مشخصات خود را ثبت و رزومه خود را آپلود نمایید.

11

بررسی درخواست

تیم استعداد یابی پاراکس درخواست شما را بررسی خواهد کرد.

مصاحبه و ارزیابی

مصاحبه و ارزیابی

در این مرحله شما را بهتر و بیشتر خواهیم شناخت و به سوالات شما درباره شغل تان و شرکت مان پاسخ خواهید داد.

پیشنهاد کار

پیشنهاد کار

اگر به توافق برسیم که با یکدیگر همکاری کنیم، برای شما پیشنهاد ارسال خواهیم کرد.

روز اول شما در پاراکس

بیایید با یکدیگر آینده را مهندسی کنیم و فردایی بهتر بسازیم.

از درخواست تا امضای قرارداد

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما شغل متناسب با شرایط، مهارت و ویژگی های شخصی تان را بدست آورده اید. ما میخواهیم شغلی داشته باشید که برای شما و پاراکس، ارزش به ارمغان آورد. بنابراین روند استخدام در پاراکس را جدی بگیرید و در مورد هر قدم از مراحل زیر اطلاعات بیشتری کسب کنید.

درخواست

روند استخدام با دریافت درخواست شما آغاز می شود. روندی که ما طی می کنیم طبق استاندارد و اصول است. ابتدا درخواست شما استعداد یاب هایی که با دامنه کار و بخش های مختلف پاراکس آشنا هستند، بررسی می شود. اگر تیم استعداد یابی تشخیص دهد که مشخصات و ویژگی های شما با شرایط شغلی مورد درخواست تان تطابق دارد، درخواست شما را برای بررسی های تکمیلی به مدیر بخش مربوطه ارجاع می دهد.

یک توصیه: تا حد امکان رزومه و درخواست خود را متناسب با شغل مد نظرتان تان ارائه دهید. لطفا توجه داشته باشید که فرم درخواست را با دقت تکمیل کنید.

مصاحبه

اگر مدیر بخش مربوط به شغل درخواستی تان، تشخیص دهد که ویژگی های تان با شرایط کار مطابقت دارد، شما به مصاحبه دعوت خواهید شد. هر مصاحبه با توجه به نیازهای خاص شغل مورد درخواست تان، سازمان یافته است. مصاحبه می تواند شامل یک مکالمه ویدئویی یا تلفنی و به دنبال آن یک یا چند جلسه حضوری و تست های ارزشیابی باشد. حین مصاحبه شما با مدیر بخش مربوط به شغل درخواستی تان و احتمالا برخی از همکاران آینده تان ملاقات خواهید داشت. ما این فرصت را بدست می آوریم تا شما را بیشتر و بهتر بشناسیم و شما نیز امکان جمع آوری اطلاعات لازم برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا پاراکس مناسب شما است یا خیر را خواهید یافت.

تصمیم گیری

به شرط توافق دو طرفه بر همکاری، مرحله آخر فرآیند استخدام سازگاری با شرایط و مقررات پاراکس است. داوطلبانی طی مرحله نهایی انتخاب نشوند، اطلاعاتی از طریق ایمیل یا به صورت تلفن دریافت می کنند و ممکن است برای سایر فرصت های شغلی در پاراکس در نظر گرفته شوند.

باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید