هموژنایزر

هموژنایزر دستگاهی است که فرآیند هموژنیزاسیون توسط آن انجام می شود. هموژنیزاسیون یا همگن سازی، فرآیندی است که توسط آن مخلوطی همگن و یک دست از مایعات غیر حلال و یا یک جامد و یک مایع تشکیل می شود. چنین امری با تبدیل یکی از دو سمت مایع یا جامد به حالتی با ذرات بی نهایت ریز و توزیع یکنواخت آن در سراسر بخش های مایع یا جامد دیگر، حاصل می شود. عمده استفاده از انواع هموژنایزرها در صنایع غذایی، شیمیایی و دارویی می باشد.

هموژنایزرهای قابل ارائه در پاراکس مطابق با آخرین تکنولوژی های نوین و استانداردهای بین المللی، از برندهای معتبر جهانی و دارای قیمتی رقابتی هستند.

 

محصولات

همه
HVAC
الکترونیک و نیمه هادی
انرژی و منابع طبیعی
بیوتکنولوژی و داروسازی
پالپ و کاغذ
تصفیه آب و فاضلاب
خودرو
دریایی و حمل و نقل
ساختمان – تجاری
ساختمان – مسکونی
سرمایش
شیمیایی
غذایی، لبنیات و نوشیدنی
فولاد
ماشین آلات و حفاری
معدن، مواد معدنی و رنگدانه ها

هموژنایزر اولتراسونیک

هموژنایزر فشار بالا

هموژنایزر مکانیکی

سرویس و پشتیبانی

عملکرد تجهیزات خود را بهینه کنید

هر کجا که باشید و هر زمان که احتیاج داشته باشید، شبکه خدمت رسانی ما با ارائه قطعات یدکی و تخصص شان از شما پشتیبانی می کند. به روز بودن، در دسترس بودن و بهینه سازی، مواردی هستند که به شما کمک می کنند تا ضمن حفظ آرامش خاطر، بتوانید از سرمایه خود حداکثر بهره را ببرید. ما می توانیم با ادغام خدمات خود طی توافقنامه های ویژه، در طرح ها و برنامه های مختلف با شما همکاری داشته باشیم.

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید

صنایع

نوشته ای با تنظیمات گرید کنونی شما یافت نشد You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

تماس با ما

تماس با پاراکس

885 01 885 9821+

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید
preloader