داروسازی و بیوتکنولوژی

بیوتکنولوژی و داروسازی

پاراکس با ارائه تجهیزات و راه حل هایی مانند اتاق تمیز که به طور خاص برای کاربردهای بیوتکنولوژی و داروسازی طراحی و استاندارد شده اند، به شما در دستیابی به بالاترین سطح بهداشت، کاهش هزینه ها و افزایش بازدهی کمک می کند. تنوع راه حل ها و دانش تیم های مهندسی پاراکس، شما را قادر می سازد تا به واسطه تولیداتی با کیفیت بالا، به رقیبی سرسخت در بازار بین المللی این صنعت تبدیل شود. هدف ما در پاراکس، ایجاد شرایطی بهتر برای صنعت داروسازی و بیوتکنولوژی، به منظور کمک به افراد بیشتر در جهت زندگی سالم است.

راه حل ها

بیوتکنولوژی

بیوتکنولوژی

راه حل های ارائه شده در پاراکس، بازدهی را به حداکثر و هزینه های بهره برداری را به حداقل می رساند. انتخاب تجهیزات کارآمد و مناسب برای فرآیندهای مختلف، سنگ بنای موفقیت و سودآوری در حوزه بیوتکنولوژی است. پاراکس با بیش از 20 سال تجربه فعالیت در این حوزه، با ارائه طیف گسترده ای از راه حل های نوآورانه در بیوتکنولوژی همراه شما است.

داروسازی

داروسازی

تولید دارویی جدید در سطح استاندارهای بین المللی، نیازمند فناوری های پیشرفته است. پاراکس، طیف گسترده ای از تجهیزات و سیستم های استاندار این حوزه را در جهت کمک به تولیدکنندگان دارو ارائه می دهد.

کاربردها

فرآوری باکتری و قارچ

فرآوری باکتری و قارچ

پاراکس طیف گسترده ای از راه حل های اثبات شده، تجهیزات کنترل و انتقال سیالات و مبدل های حرارتی که به طور خاص به منظور بهینه سازی پروسه فرآوری باکتری یا قارچ طراحی شده اند، فراهم می کند.

فرآوری کشت سلول

فرآوری کشت سلول

پاراکس به منظور کمک به شما در جهت تولید داروهایی با کیفیت بالا و با هدف دست یابی به بازدهی بالاتر، کاهش هزینه ها و بهینه سازی فرآیندهایتان، انواع تجهیزات هایژنیک و بهداشتی را ارائه می دهد.

تولید واکسن مبتنی بر تخم مرغ

تولید واکسن مبتنی بر تخم مرغ

انعطاف پذیری همراه با ایمنی و بهره گیری از فرآیندهای خودکار، شما را برای مقابله با یک بیماری همه گیر آماده می کند. پاراکس با پشتیبانی و ارائه انواع تجهیزات، امکان تولید ایمن و سریع واکسن های مبتنی بر تخم مرغ را فراهم می کند.

فرآیندهای تخمیر صنعتی

فرآیندهای تخمیر صنعتی

هنگام تولید زیست محصولات، به دنبال تجهیزات هایژنیک و بهداشتی پاراکس باشید که باعث افزایش تولید، بهبود عملکرد و کاهش مصرف انرژی و آب می شود.

مخلوط کردن و بسته بندی

مخلوط کردن و بسته بندی

ارائه محصولات دارویی قابل اعتماد، به فرآیندهایی کارآمد در طی فرمول بندی نهایی محصول نیاز دارد. تجهیزات هایژنیک و بهداشتی ما بازدهی عملکردتان را به حداکثر می رساند.

پردازش شیمیایی API

پردازش شیمیایی API

تبدیل مواد شیمیایی پیچیده به مواد دارویی فعال (API) به منظور استفاده در فرمول بندی نهایی داروی تولید شده، به دانش فنی چگونگی فرآیند و طیف گسترده ای از تجهیزات هایژنیک و بهداشتی برای اطمینان از درجه خلوص این مواد نیاز دارد. پاراکس در ارائه هر دو مورد توانمند است.

تولید عصاره گیاهی و حیوانی

تولید عصاره گیاهی و حیوانی

محصولات طبیعی عصاره های مناسب بسیاری برای صنایع دارویی فراهم می کنند. حفظ خواص درمانی این محصولات حین استخراج، کلید موفقیت در تجاری سازی آن ها است.

سیستم های آب دارویی

سیستم های آب دارویی

در سیستم های آب دارویی، حفظ کیفیت آب در چرخه توزیع و اطمینان از انتقال آن با میزان جریان و دمای مورد نیاز به نقاط مصرف، بسیار مهم است.

پردازش پلاسمای خون

پردازش پلاسمای خون

استفاده از تجهیزات قدرتمند و باکیفیت برای اطمینان از بهینه سازی پالایش و پردازش پلاسمای خون ضروری است.

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید