خدمات برای موفقیت شما

هنگامی که برای دریافت خدمات و یا قطعات به پاراکس مراجعه می کنید، ضمن صرفه جویی در زمان و هزینه، انتخابی ایمن و با قابلیت اطمینان بالا خواهید داشت. از این رو بسیاری از مشتریان، به دلیل محصولات بی نظیر و دانش کاربردی تیم های مختلف ما، پاراکس را به عنوان شریک خدمات خود انتخاب می کنند. متخصصان و کارشناسان ما، سرمایه شما هستند. آن ها بی وقفه تلاش می کنند تا عملکردی مطمئن و بی دغدغه برای شما به ارمغان آورند.

ارائه اسناد فنی

توسط اسناد فنی که در اختیار شما قرار می دهیم، می توانید از مدیریت صحیح تجهیزات و نگهداری درست آن ها در عملیات روزمره خود اطمینان حاصل کنید. در اختیار داشتن اسناد فنی و گواهینامه های درست درصورت نیاز، زمان تهیه و ارائه قطعات یدکی را کاهش می دهد.

عیب یابی و تعمیر

کارشناسان ماهر و باتجربه ما، مسیر مستقیمی برای حل هر مسئله مربوط به تجهیزات شما هستند. آن ها با حضور در محل پروژه یا خدمت رسانی از راه دور، به شما کمک می کنند تا تجهیزات تان بهترین عملکرد ممکن را داشته باشند. همین الان برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

آموزش

هنگام خرید تجهیزات از پاراکس، شما اعتبار و آسایش خاطر را خریداری می کنید. اما این آسایش خاطر به اپراتورهای شما که از این تجهیزات استفاده می کنند، بستگی دارد. متخصصان ما در بخش آموزش، توانایی های خود را در اختیار شما قرار می دهند تا نگرانی شما کمتر شده و به موفقیت های بیشتری برسید.

قطعات یدکی

با استفاده از قطعات یدکی اصلی ارائه شده توسط پاراکس، افزایش بهره وری و بازدهی را در اولویت اول خود قرار داده اید. دانش و دقت بالا در نصب، افزایش عمر تجهیزات و کاهش هزینه ها، تنها معدود مزایایی هستند که با تهیه قطعات یدکی اصلی از پاراکس، می توانید کسب کنید. ما قطعات یدکی مورد نیاز شما را از طریق شبکه قدرتمند تدارکات، تهیه می کنیم و تحویل شما می دهیم.

ارائه خدمات

خدمات و راه حل های قابل ارائه در پاراکس به شما کمک می کنند تا بالاترین بازده را در طول عمر مفید سیستم خود از تجهیزات تان کسب کنید. ما در تمام جنبه ها، اعم از راه اندازی، نگهداری و پشتیبانی با شما شریک و همراه هستیم.

آمادگی، قابلیت اطمینان و مسئولیت پذیری

هر زمان که به خدمات نیاز داشته باشید، پاراکس آماده یاری رسانی به شماست. ما متعهد می شویم که تجهیزات تان عملکرد مطمئن و قابلیت اطمینان بالایی که به شما وعده داده ایم را ارائه می دهند.

خدمات مانیتورینگ

خدمات بهینه سازی

خدمات پشتیبانی

خدمات راه اندازی

خدمات تعمیر و نگهداری

توافق نامه های خدمات

توافق نامه های خدمات پاراکس، راه حل های خدمت رسانی هستند که بر اساس نیازهای خاص شما، خدمات متنوع ما را با یکدیگر ترکیب کرده و ارائه می دهند. این توافق نامه ها با به بهینه کردن عملکرد تجهیزات و کاهش هزینه های عملیاتی، مخاطرات غیر قابل پیش بینی را به طور چشمگیر کاهش می دهد و برای شما آرامش خاطر به ارمغان می آورند. همچنین این توافق نامه ها امکان کنترل دقیق میزان هزینه های نگهداری و تعمیرات را برای شما فراهم می کنند.

مزایایی که توافق نامه های خدمات پاراکس برای شما ایجاد می کند:

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید