حوزه های فعالیت

راه حل های ارائه شده در پاراکس باعث افزایش دقت، قابلیت اطمینان و صرفه جویی قابل توجه انرژی در فرآیندهای پتروشیمی و صنایع شیمیایی می شود.

تامین انرژی به منظور حفظ استقلال و پایداری هر جامعه امری اساسی است. با رشد شهرها و کشورها، نیاز آن ها به انرژی و دستیابی به منابع جدید رو به افزایش می باشد.

پاراکس تخصصی ترین مرکز ارائه راه حل های مهندسی و کاربر پسند برای متخصصان، نصب کنندگان، فروشندگان، مالکان و مصرف کنندگان نهایی است.

پاراکس متنوع ترین راه حل های مهندسی شده و تخصصی را در اختیار متخصصان HVAC، نصب کنندگان، فروشندگان، مالکان و مصرف کنندگان نهایی قرار می دهد.

پاراکس راه حل های منحصر به فردی در صنایع غذایی، لبنیات و آشامیدنی برای فرآوری، بسته بندی، حمل و نقل، زنجیره سرد و پیشنهادات هوشمندانه ای برای فروشگاه های مواد غذایی و سوپرمارکت ها ارائه می دهد.

ساختمان های تجاری، صنعتی و کارخانجات نیاز به حفظ تعادل بین رشد مستمر و مدیریت پایدار دارند. تجهیزات و فناوری ها در این مراکز باید با نیازهای مجموعه، مقررات و استانداردهای مختلف بین المللی و داخلی  سازگار باشد.

پیشرفت فناوری و علوم مهندسی به واسطه استفاده از محصولات به روز، سطح جدیدی از آرامش و آسایش را در دسترس ساکنین ساختمان های مسکونی قرار می دهد.

ماموریت پاراکس به عنوان یک شرکت فعال در زمینه طراحی و ارائه سیستم های اطفای حریق، محافظت از جان و مال مشتریان در برابر آتش است.

آب تمیز و شیرین یکی از مهم ترین عناصر بقای تمدن بشریت، برای کشاورزی حیاتی و برای صنایع حائز اهمیت است. پاراکس با استفاده از راه حل های مهندسی شده و منحصر به فرد منابع آب شیرین، این عنصر گرانبها را گسترش می دهد.

پاراکس با ارائه تجهیزات و راه حل هایی مانند اتاق تمیز که به طور خاص برای صنعت داروسازی و بیوتکنولوژی طراحی و استاندارد سازی شده اند، در دستیابی به بالاترین سطح بهداشت و تمیزی، کاهش هزینه ها و افزایش چشمگیر بازدهی کمک می کند.

پاراکس با ارائه راه حل های مهندسی، سیستم ها و تجهیزات نوین و کارآمد در زمینه حفاری همواره در جهت افزایش دقت، کارایی و بهینه سازی دستگاه ها در تلاش بوده است. 

ترافیک آب راه ها در حال افزایش است و این امر بر حمل و نقل جهانی، زنجیره غذایی، مسائل امنیتی و حتی اوقات فراغت تاثیر دارد.

پاراکس تامین کننده طیف وسیعی از مبدل های حرارتی صفحه ای و سایر تجهیزات مورد استفاده در صنعت الکترونیک است.

افزایش ظرفیت تولید و سودآوری ضمن کاهش هزینه های عملیاتی و مصرف انرژی حاصل بهره گیری از راه حل ها و تجهیزات قابل ارائه در پاراکس می باشد.

صنعت فولاد در هر شرایطی به ایمنی بالا و عملکرد دقیق متکی است. راهکارهای نوآورانه پاراکس ضامن کارکرد مطمئن و بهینه مجموعه شماست.

پاراکس تولیدکنندگان خودرو را با استفاده از راه حل های مهندسی شده، به منظور دستیابی به کارایی و اطمینان بالا یاری می کند.

پاراکس تامین کننده طیف گسترده ای از مبدل های حرارتی و سایر تجهیزات مورد نیاز برای گرمایش، سرمایش، آبرسانی، تصفیه فاضلاب و … در کاربردهای مختلف صنعت پالپ و کاغذ است.

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید
preloader