ساختمان مسکونی

پیشرفت در فناوری و مهندسی به واسطه استفاده از محصولات نوین، سطح جدیدی از آسایش را در دسترس شما قرار می دهد. پاراکس راه حل های متنوعی به منظور ایجاد راحتی و آرامش در داخل محیط خانه، افزایش بازدهی سیستم ها و کاهش هزینه های آنها اعم از هزینه های نصب، سرویس و نگهداری ارائه می دهد.  متناسب با نیازهای شما در هر مرحله از ساخت یا بازسازی خانه ویلایی یا مجتمع مسکونی، تیم های مهندسی پاراکس راه حل های کاربردی برای گرمایش و سرمایش هوشمند، آبرسانی، کنترل دمای فضاهای داخلی، تامین آب گرم مصرفی، صرفه جویی در مصرف انرژی، محافظت در برابر گرما، سرما و برف به شما پیشنهاد می دهند.

راه حل ها

خانه های ویلایی

خانه های ویلایی

آبرسانی، گرمایش و سرمایش، بزرگ ترین بخش انرژی مصرف شده در خانه های ویلایی را تشکیل می دهند. اکثر خانه های موجود با بهبود سیستم گرمایش، سرمایش و با بهینه سازی سیستم آبرسانی، بصورت قابل توجهی امکان صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها را دارند.

مجتمع های مسکونی

مجتمع های مسکونی

فناوری های مدرن، روش های متنوعی را به منظور بهبود بهره وری انرژی در ساختمان ها در اختیار صاحبان و مدیران مجتمع های مسکونی می دهد. اگر قصد ساخت یک مجتمع جدید یا بازسازی آن را داشته باشید، راه حل های مهندسی شده پاراکس شما را در این زمنیه یاری خواهد کرد.

کاربردها

چیلرها

چیلرها

مصرف انرژی چیلرها دغدغه اصلی صاحبان ساختمان است. با توجه به متراژ ساختمان، نوع و کاربری آن و همچنین آب و هوای اطراف، شما برای طراحی چیلرهای خود به گزینه های مختلفی نیاز دارید تا ضمن ایجاد بیشترین ارزش برای مشتریان خود، در بازار نیز متمایز شوید.

تولید آب گرم خانگی

تولید آب گرم خانگی

تامین به صرفه و قابل اطمینان آب بهداشتی.

انواع درایوها

انواع درایوها

استفاده از درایو موجب کنترل سرعت تجهیزات، کاهش مصرف انرژی و در نتیجه کاهش هزینه ها، بهبود عملکرد سیستم و افزایش عمر آن می شود. پاراکس ارائه دهنده انواع درایوهای کمپرسور، فن، آسانسور و پله برقی، پمپ و … از معتبرترین برندهای موجود با قیمتی رقابتی.

منبع گرمایش و سرمایش

منبع گرمایش و سرمایش

پاراکس می تواند به شما در کاهش هزینه ها و حفظ یک منبع تمیز ، ساکت و قابل اطمینان از گرما برای ساختمان شما کمک کند. ما طیف گسترده ای از محصولات اعم از دیگ های بخار، هیت پمپ ها، چیلرها و قطعات مربوط به آن ها را ارائه می دهیم. تمام این تجهیزات دارای سیستم کنترلی می باشند و نصب و راه اندازی آن ها ساده است.

اندازه گیری انرژی

اندازه گیری انرژی

در ساختمان هایی که دارای چندین واحد هستند، از سیستم های اندازه گیری انرژی می توان برای سنجش میزان مصرف انرژی برای تامین گرمایش یا سرمایش هر کاربر یا هر واحد استفاده کرد. پاراکس طیف گسترده ای از این تجهیزات را با قیمتی رقابتی ارائه می دهد.

محافظت از برف و یخبندان

محافظت از برف و یخبندان

سیستم های محافظت از برف و یخبندان پاراکس با هدف تامین ایمنی اشخاص در شرایط خطرناک زمستان و در کاربردهای مختلف در پارکینگ ها، پله ها ، پیاده روها و سایر سطوح زمین استفاده می شود. این سیستم ها را می توان در پشت بام ها، ناودان ها و آبروها، پیاده روها و سایر سطوح در داخل و اطراف خانه نصب کرد. پاراکس ارائه دهنده طیف گسترده ای از سیستم های کارآمد و محصولات موثر در برابر یخ زدگی و برف شامل سیستم های گرمایش از کف، کنترلرها، سنسورها و سایر تجهزات مورد نیاز می باشد. برای دریافت خدمات و پشتیبانی روی ما حساب کنید.

هیت پمپ ها

هیت پمپ ها

در نظر گرفتن بهره وری انرژی و سازگاری با محیط زیست در راه حل های ارائه شده هیت پمپ ها، دو عامل مهم و ضروری در گرمایش و سرمایش فضاهای مسکونی و تجاری می باشد.

کنترل و متعادل سازی هیدرونیک

کنترل و متعادل سازی هیدرونیک

راه حل های کارآمد پاراکس در این زمینه، توزیع بهینه آب تامین کننده گرمایش و سرمایش در سیستم های HVAC را تضمین می کند. راه حل پیشنهادی به سیستم (جریان ثابت یا جریان متغیر)، به کاربرد (سرمایش یا گرمایش) و به تجهیزات توزیع حرارت (رادیاتورها، فن کویل ها و …) بستگی دارد.

تبادل حرارت

تبادل حرارت

پاراکس تامین کننده انواع مبدل های حرارتی صفحه ای با کارایی بالا و متناسب با نیاز شما از بهترین برندها می باشد. راه حل های بهینه و سفارشی ما فارغ از ابعاد ساختمان، از سطح موتورخانه های کوچک خانگی گرفته تا فشار شکن در سازه های بلند، موجب افزایش چشمگیر میزان تبادل حرارت و کاهش افت فشار می شود.

 

کنترل دمای اتاق

کنترل دمای اتاق

ترموستات ها و سیستم های کنترل کننده درجه حرارت اتاق، توسط ایجاد نوسانات حرارتی، دمای هر اتاق را در سطح تعیین شده توسط ساکنین نگه می دارند.

 

گرمایش هوشمند

گرمایش هوشمند

سیستم های گرمایش هوشمند ما امکان کنترل کامل گرمایش منزل در هر مکان و زمانی را برای شما به ارمغان می آورد.

گرمایش از کف - هیدرونیک

گرمایش از کف - هیدرونیک

پاراکس بهترین شریک برای ایجاد سیستم های گرمایش از کف هیدرونیک (مبتنی بر آب) است. طیف گسترده ای از محصولات گرمایش از کف شامل پنل ها، لوله ها و کنترلرهای دمای اتاق، راه حل هایی با کیفیت و مقرون به صرفه برای پروژه های شما می باشند.

 

گرمایش از کف - برقی

گرمایش از کف - برقی

پاراکس ارائه دهنده انواع سیستم های گرمایش الکتریکی از بهترین برندها است. راه حل های ما در زمینه گرمایش از کف، ضمن ایجاد سطح مطلوبی از آسایش، موجب به حداقل رسیدن میزان مصرف انرژی و افزایش دوام و کارایی می شود.

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
scroll
باز کردن واتساپ
1
سلام
جهت اعلام درخواست خود
در واتساپ به ما پیام دهید
preloader